“Ugunsgrēka gadījumā vispirms evakuējaties, nevis postējiet Feisbukā” jeb dažas stundas Lietuvā

Es esmu dzirdējusi teikas un nostāstus par komandējumiem, kuros cilvēki izklaidējas, atpūšas, iepērkas, apskata jaunas vietas un visādos veidos izbauda dzīvi. Mani komandējumi ir bezgalīgas darba dienas un naktis, un no katras apmeklētās valsts es parasti redzu tikai lidostu, viesnīcu un ceļu starp šiem diviem galapunktiem. Visbiežāk tas nav nekas interesants, bet Viļņa pagājušonedēļ patīkami pārsteidza.

Viļņas lidostā jau ielidojot pamanījām norādi uz kino, un nospriedām, ka tas ir kaut kāds pārpratums, jo lidostās taču kino nevar būt. Atpakaļceļā bija stunda brīva laika un devāmies izpētīt, kas tur ir ar to kino, un izrādījās, ka tiešām – īsts kino! Par brīvu un rāda lietuviešu filmas. Noskatījāmies no vidus filmu par talantīgu peldētāju, kura slimības dēļ vairs nevar turpināt savas lielā sporta gaitas. Malači brāļukas, kolosāla doma un feins veids, kā pavadīt laiku līdz reisam.

Uzzinot, ka jāpaliek Comfort ķēdes viesnīcā, nodomāju – atkal kārtējā bezpersoniskā viesnīca, ar saštancētajām sienu glezniņām desmitiem tūkstošu eksemplāros. Bet vajadzēja koncentrēties uz viesnīcas nosaukumu – Rock’n’RollUn viesnīca tiešām rullēja – moderns iekārtojums, draudzīgs apkalpojošais personāls, un smieklīgi uzraksti visās malās. Mans favorīts -“Ugunsgrēka gadījumā vispirms evakuējaties, nevis postējiet Feisbukā”.

image
Ugunsgrēka gadījumā vispirms evakuējaties, nevis postējiet Feisbukā
Uzraksts vannas istabā.
Uzraksts vannas istabā: Šajā numurā mums ir maģiskā duša. Kāp iekšā. Nāc klajā ar ideju. Kāp ārā un dari kaut ko lietas labā. No šī brīža tavā dzīvē sāks notikt brīnišķīgas lietas.
image
Uzraksts pie roku žāvētāja tualetē: Gan roku žavētāji, gan papīra dvieļi atstāj ietekmi uz vidi, tādēļ Comfort viesnīca jums iesaka slaucīt rokas biksēs. Ja doma par staigāšanu apkārt slapjās biksēs jums pārāk nepatīk, roku žavētājs ir zaļāka izvēle, jo ņemot visu vērā, tas tērē mazāk enerģijas.
Un sanāksmes telpā. Vispār jau uzsauciens par domāšanu ārpus rāmjiem man ir pieapnicis un izklausās precīzi pēc domāšanas  rāmjos, bet šai viesnīcai piedosim - te iederējās,
Un sanāksmes telpā. Vispār jau uzsauciens par domāšanu ārpus rāmjiem man ir pieapnicis un izklausās precīzi pēc domāšanas rāmjos, bet šai viesnīcai piedosim – te iederējās.

Ačiū, Lietuva, bija feināk kā daudzos citos komandējumos!