Elza

Čau čau! Mani sauc Elza un šis ir blogs par ceļošanu. Vismaz tā tam būtu loģiski jābūt, spriežot pēc bloga nosaukuma :) Bet, ja Tu mani kaut nedaudz pazīsti, tad zini, ka loģika ir pēdējais, pēc kā savā dzīvē vados :)

Patiesībā mani sauc Silvija un Elza nejauši radās pirms vairākiem gadiem, kad draugiem.lv ceļojumu aprakstu sadaļā gribēju nopublicēt savu pirmo ceļojumu aprakstu, bet savā vārdā un no sava profila negribēju to darīt, jo Latvijas interneta vidē cilvēkus taču bez sāls apēdot par jebko. Tā man likās. Tāpēc uztaisīju citu profilu (pārkāpums, es zinu). Vajadzēja izdomāt vārdu un tajā brīdī pa TV gāja “Koru kari” un uzstājās mans mīļākais koris un intervēja vienu no tā solistēm, Elzu. Nodomāju – kāds smuks vārds – un pie tā arī paliku. Pēc tam izrādījās, ka vismaz draugiem.lv ceļojumu sadaļas komentētāji patiesībā bija ļoti jauki un 99,9 % komentāru bija ārkārtīgi pozitīvi, bet tikmēr jau bija iegājies rakstīt ar Elzas vārdu.

Brīdī, kad izveidoju šo blogu, man visvairāk gribējās rakstīt par ceļošanu (un joprojām gribas). Jau četrpadsmit gadus ceļojam kopā ar labāko ceļabiedru pasaulē, manu vīru Mareku, un lielākoties mūsu ceļojumu un piedzīvojumu gads izskatījās apmēram šādi – ziemā ceļojums uz kādu silto zemi, ar daivinga elementiem, vasarā mēnesi garais motoceļojums un no pavasara līdz rudenim burāšana, daivings un supošana Zviedrijas ūdeņos. Bet kopš 2016.gada vasaras Saulgriežiem mēs ģimenē esam trīs un tas ir ieviesis zināmas korekcijas, īpaši attiecībā uz kopīgajiem garajiem motoceļojumiem.

Laika gaitā sapratu, ka vēlos rakstīt arī par citām lietām, kas mani interesē, ne tikai ceļošanu. Par grāmatām, piemēram – bet ne tikai. Tāpēc šeit vari lasīt par visu ko un laika gaitā fokuss var mainīties. Dažreiz man uznāk Lielais Slinkums un blogā iestājas pāris mēnešu/gadu pauze, un tad Mareks draud, ka salikšot rakstus par skrūvēm, motoriem un visām pārējām man nesaprotamajām lietām, ar ko viņš nodarbojas. Tā ka šeit ir iespējams viss :) Blogošanas padomdevējiem par to būtu ko teikt, jo likums Nr. 1 esot skaidrs fokuss, bet tas nav mans gadījums – tas attiecas  gan uz šo blogu, gan manu dzīves uztveri kopumā :)

Laipni lūdzu manā neloģiskajā blogā!

P.S. Ar mani var sazināties, rakstot uz epastu silvija_j@inbox